Obchod a dílnička pro šikovné ruce

Dílnička pro šikovné ruce je náš nový projekt, zaměřený jak jinak než na rodiny s dětmi...

Dlouho jsem měla v hlavě, že nejen naši hosté chtějí program pro děti, že ne všichni vydrží nebo chtějí celý den strávit na sněhu, že ne vždy celá rodina lyžuje a co pak mají dělat nelyžaři na Benecku v zimě? A tak se zrodil nápad udělat dílničku nejen pro děti. A tak se s Vámi mohu podělit o dobrou zprávu... V PROSINCI NA BENECKU (v domě služeb na proti České poště) OTEVÍRÁME DÍLNIČKU PRO ŠIKOVNÉ RUCE. 

Co vše si můžete pod tímto názvem představit?

  • Vyrábění ze dřeva, malování na dřevo
  • Vyšívání do dřevěných šablon, šití
  • Malování na hrníčky
  • Korálková dílny - vyrábění šperků (skleněné korálky a perličky z Jablonecka)
  • Výroba ozdob z foukaných skleněných perliček 
  • Malování na trička 

A pokud by se Vám děti nudili večer na hotelu nebo apartmánu, můžete jim u nás něco pro jejich šikovné ruce koupit. A nebo pro sebe, v obchodě nebudou chybět tradiční krkonošské výrobky, a co dál....? Přijďte se podívat, budeme se na Vás těšit!

Pro skupiny sleva 15%, rezervace předem na tel 733 188 498. Ideální počet dětí je 10-17  + doprovod. Dopředu je ideální domluvit co chcete s dětmi vyrábět, vše se odvíjí od času jaký u nás chcete strávit a částky, kterou děti mají k dispozici. Dětské skupiny u nás mají vždy pitný režim a pro doprovod káva nebo čaj.


Otevřeno od úterý do pátku + neděle 10:00 - 17:00
Na pondělí a sobotu je možná rezervace 

na tel: 733 188 498

Co Vám můžeme nabídnout...

Prodej regionálních výrobků, suvenýrů, dárků a mnoho dalšího....

Zabavte sebe a své děti, nabídka výrobků je opravdu široká...

Vyrobte si krásný šperk, vybrat si můžete z cca 200 druhů skleněných korálků z Jablonecka a doplnit je o komponenty z chirurgické oceli.